guyglodis learningwarereviews humanscaleseating Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Wholesale NFL Jerseys arizonacardinalsjerseyspop cheapjerseysbands.com cheapjerseyslan.com cheapjerseysband.com cheapjerseysgest.com cheapjerseysgests.com cheapnfljerseysbands.com cheapnfljerseyslan.com cheapnfljerseysband.com cheapnfljerseysgest.com cheapnfljerseysgests.com wholesalenfljerseysbands.com wholesalenfljerseyslan.com wholesalenfljerseysband.com wholesalenfljerseysgest.com wholesalenfljerseysgests.com wholesalejerseysbands.com wholesalejerseyslan.com wholesalejerseysband.com wholesalejerseysgest.com wholesalejerseysgests.com atlantafalconsjerseyspop baltimoreravensjerseyspop buffalobillsjerseyspop carolinapanthersjerseyspop chicagobearsjerseyspop cincinnatibengalsjerseyspop clevelandbrownsjerseyspop dallascowboysjerseyspop denverbroncosjerseyspop detroitlionsjerseyspop greenbaypackersjerseyspop houstontexansjerseyspop indianapoliscoltsjerseyspop jacksonvillejaguarsjerseyspop kansascitychiefsjerseyspop miamidolphinsjerseyspop minnesotavikingsjerseyspop newenglandpatriotsjerseyspop neworleanssaintsjerseyspop newyorkgiantsjerseyspop newyorkjetsjerseyspop oaklandraidersjerseyspop philadelphiaeaglesjerseyspop pittsburghsteelersjerseyspop sandiegochargersjerseyspop sanfrancisco49ersjerseyspop seattleseahawksjerseyspop losangelesramsjerseyspop tampabaybuccaneersjerseyspop tennesseetitansjerseyspop washingtonredskinsjerseyspop

Gala Kabaretowa –  Andrzeje 2015  to kontynuacja tradycji  corocznych koncertów kabaretowych, podczas których członkowie Kabaretu ELITA, czołowym artystom reprezentującym ten gatunek sztuki czyli „Academii  Humoris Causa Wratislavienses” w składzie:  Leszek Niedzielski, Jerzy Skoczylas i Stanisław Szelc,  wręczają nagrody. Patronem statuetki jest Andrzej Waligórski – zmarły przed laty czołowy polski satyryk i poeta, twórca kultowej audycji Studio 202 i członek Kabaretu ELITA.

Koncert ten po raz pierwszy realizowany będzie w Sali Głównej Narodowego Forum Muzyki w dniu  30 listopada 2015r. NFM jest współorganizatorem koncertu razem z Agencją Artystyczną „ELITA”.   Gospodarzami wieczoru będą członkowie Akademii, czyli Kabaretu ELITA.  Wykonawcom i gościom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna NFM pod dyrekcją  Andrzeja Kosendiaka.  Autorem orkiestrowych aranżacji kabaretowych piosenek jest Jan Walczyński, doskonały wrocławski muzyk i aranżer.

Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo okazale i atrakcyjnie ponieważ plejada zaproszonych gości i laureatów jest imponująca.  Zobaczymy i usłyszymy wybitnych polskich artystów satyryków.

Listę wykonawców otwiera wrocławski kabaret „ Neo-nówka” w składzie Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki.  To gwarancja dobrej zabawy i możliwość zaobserwowania nowego nurtu w polskiej satyrze.

Wystąpi  Artur Andrus, śpiewający dziennikarz z Programu III P.R. Ten mariaż jest oczywisty, bo radiowa „Trójka” od zawsze była związana z ELITĄ  i Studiem 202.

Kolejny wykonawca to Andrzej Poniedzielski – wybitny satyryk i konferansjer.  Człowiek, który swą sceniczną energią i ekspresją potrafi porwać tłumy i wprawić je w wielogodzinną ekstazę. Bywało,    że po jego występach interweniowały służby specjalne.

Tuż za nim Andrzej Grabowski – wielki aktor i kabareciarz, który od lat współpracuje z „ELITĄ”,    mistrz skeczu i monologu, wykonawca mający w zanadrzu zawsze coś czym zaskoczy widownię.

Zobaczymy również Krzysztofa Daukszewicza, nestora ballady i piosenki kabaretowej, a przy okazji nieprzeciętnego gawędziarza.

Skład Kabaretu ELITA  od kilku lat wspierają dwie bardzo utalentowane piosenkarki, na co dzień występujące w Teatrze Capitol, Marta Dzwonkowska i Aga Damrych.  W popisach solowych i wraz z członkami ELITY zaśpiewają piosenki, które od lat nuci młodzież wychowana na Studiu 202 i magazynie „60 minut na godzinę”.

Prelekcję wygłosi również profesor Jan Miodek stały gość rocznicowych spektakli Kabaretu „ELITA”,   a prywatnie przyjaciel członków zespołu.

Atrakcji i okazji do śmiechu i refleksji będzie zatem co niemiara. Wszystko zaś w klimacie symfonicznych dźwięków  i niepowtarzalnego wnętrza Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Etiudy filmowe – reżyseria: Grzegorz Auguścik

Kategoria 1 – „Kabaretowa Pantera Roku – Andrzej Poniedzielski

Kategoria 2 – „Dobry Wieczór Państwu – Artur Andrus

Kategoria 3 – Pogromca Smoków – Andrzej Grabowski

Kategoria 4 – „Światła Wrocławia” – Kabaret Neo-nówka

Kategoria 5 – „Maestro Polihymnii” – Andrzej Kosendiak